Telefon
WhatsApp
RENASANS FİNANS
BİLGİ BANKASI

BİLGİ BANKASI

NEDEN RENASANS

Renasans Kredi Danışmanlık 2002 Den İtibaren Yapmış Olduğu Çalışmalarda Tespitlerinde Fark Ettiği Tecrübeleri Kişiler Kredi İstediğinde En Önemli Sıkıntı Kişilerin Bir Kredi Biletesi Var İse Örnek: Kişi A-B-D Bankasından Kredi Alabilecek İse Kendisinin C-H-Z Bankalarına Kredi Başvurusuna Yaptığında Kişi Otomatik Olarak RET / OLUMSUZ sonuçlanmaktadır.

Dolaysıyla Kişinin KKB Puanı Sosyal Güvencesi Başvuru Sayısı Dönem Riski Gelir Belgesi Evli İse Eş Banka Sıkıntısı Ve Bazen Hatta Çalıştığı Firmanın Vergi Borcu Ve Gecikmeli Tel, Elektrik Su faturaları Gibi Detaylara Takılan Bankalar mevcuttur.

RENASANS yapay zekâlı kendisine özel her bankanın mevzuatını inceler ve olası değişiklikleri güncelleyerek kendisine gelen başvuruları bu yapay zekâ ile ilerleyerek hangi bankadan ne kadar. Kredi çıkar otomatik hesaplar

Sonrası en uygun faizle olan banka veya bankalardan giriş yapılarak kredi sonucuna saniyeler içinde ulaşırız RENASANS avantajını burada oluşmaktadır.

Ayrıca RENASANS danışmanlık bir FİNDEX üyesi olup yapmış olduğu kişi kredi analizinde başvuru olarak sayılmaz

KREDİ LİMİTLERİ NE KADAR ÇIKIYOR

BİREYSEL KREDİLERDE

Dönemsel kısıtlamalar Olsa da Kişinin KKB Puanı Dönem Riski Başvuru Sayısı Ve Eş Banka Durumuna Göre 1 Bankada Maksimum 250.000 TL Kadar Bireysel Kredi Alma Şansı Mevcuttur.

Bu Tutardaki Kredi KKB Puanı Üst Sınırda Olan Kişiler İçin Uygun Olup Aynı Anda Sistemde 3-4 Bankadan Kredi Kullanmak Mümkün Olmaktadır.

Fakat Bazı Bankalar 1 Kredi Kullandığınızda Otomatik Olarak Kredi Kullandığınızı Görür Onaylı Krediniz Varsa Kullandınız Krediden Dolayı Size Ek Kredi Kullandırmaz

ARAÇ KREDİLERİNDE

KKB puanı minimum 1.000 ve üstü ödemeleri düzenli olan kişiler araç kredisi BBDK araçlarda kasko değerine uygun taleplerinizi bazı bankalar KKB Puanı Dönem Riski Başvuru Sayısı Ve Eş Banka Durumuna Göre değerlendirip onaylar

Araç kredilerinde ortalama 500.000 bin TL üstü kredi mevcut değildir. düşük faizler ilk 10 yaş araç için geçerli olup + KKB düşük 1.000 ve üstüne göre faizler şekillenmektedir.

KONUT KREDİSİ

KKB puanı minimum 1.000 ve üstü ödemeleri düzenli olan kişiler uygun taleplerinizi bazı bankalar KKB Puanı Dönem Riski Başvuru Sayısı Ve Eş Banka Durumuna Göre değerlendirip onaylar konut kredisi BBDK 2022 yılında getirdiği yasa ile enerji sınıfına göre kredi miktarları değişkenlik göstermektedir.

Maksimum kredi kullanım tutarı 2. El bir konutta 3.000.000 milyon üstü yoktur. Onaylanan kredi atanan EXPER daire rayiç değerine uygun taleplerinizi bazı bankalar kredi kullanımı sağlamakta olup kalan peşinatı hesapta görmek isteyecektir.

ESNAF SANATKÂR

Sadece Bireysel İş Yeri Sahip Kişilerde TAŞINMAZ İpotek Karşılığı Maksimum 60 Ay Vadeli 500.000 TL Kadar Kredi Kullanımı Sağlanmaktadır.  

ŞİRKET KREDİLERİ LTD. A.Ş

Firmanın Geliri Ve Kuruluşuna Ek Firma Ortakları Veya Sahibinin Eş Bilgileri Dahilin ’de Kredi Çalışması Yapılsa da Minimum 6 Ay Açılış Olmayan Firmalarda Nakit Kredi Çalışması Onay Almamaktadır.  Fakat Şirket Ortakları Ve Şirketin Sıkıntısı Yok İse Çek, Kredi Kartı, KMH, Post Hesapları Açılabilmektedir. 6. Ayı Aşan Firmalarda Bazen İpotek İstemek Koşulu İle 400.000 Bin TL İle 1.000.000 TL Kadar Kredi Limitleri Oluşmaktadır.

KREDİ KARTI LİMİTLERİ

KKB puanı minimum 1.000 ve üstü ödemeleri düzenli olan kişiler. 5.000 TL  / 100.000 TL Arası Kredi Kartı Limiti Çıkarılmaktadır.